Сигаретні гільзи

Топ
 Гільзи для набивання сигарет ТТ (T&T) (500 шт)
130.00 ₴
Топ
Гільзи для набивання сигарет HOCUS BLACK 500 шт
120.00 ₴
Топ
Гільзи для набивання сигарет Amigos Companeros 500 шт
90.00 ₴
Топ
Гільзи для набивання сигарет FireBox 1000 шт
180.00 ₴
Топ
Гільзи для набивання сигарет FireBox 500 шт
99.00 ₴
Топ
Гільзи для набивання сигарет Gama 500 шт
99.00 ₴
Топ
Гільзи для набивання сигарет Korona Slim 500 шт
120.00 ₴
Топ
Гільзи для набивання сигарет MR TOBACCO 550 шт
135.00 ₴
Топ
Гільзи для набивання сигарет Top Gilza Коричневі 500 шт
120.00 ₴
Гільзи для набивання сигарет Gama 1000 шт
Очікуємо надходження
..
0
180.00 ₴
Гільзи для набивання сигарет High Star 500 шт
90.00 ₴
Гільзи для набивання сигарет Marlboro Red (200 шт)
150.00 ₴
Топ
Гільзи для набивання сигарет ароматизовані FireBox (лимон з м'ятою) 250 шт
80.00 ₴
Гільзи для набивання сигарет російський військовий корабель... 500 шт
89.00 ₴

Гільзи для набивання

Різноманітність низькоякісних промислових сигарет і їх швидко подорожчання сприяють тому, що паління чистого тютюну стає все більш популярним. Більше того, купуючи тютюн відомих брендів, ви отримуєте натуральний і чистий продукт, який не містить різних шкідливих домішок.

Але робити самокрутки – це досить тривалий процес, куди зручніше рішення – це гільзи для цигарок. Вони не потребують практичних навичок, щоб створити правильну самокрутку. Мають максимальну простоту у використанні, значно економлять час. Особливо актуально, коли ви хочете створити велику кількість цигарок.

У нас в інтернет-магазині ви можете купити гільзи для сигарет, обравши серед широкого асортименту. У каталозі є лише продукція від відомих брендів, яка має необхідні сертифікати. Фахівці нашого магазину допоможуть вибрати відповідне рішення і проконсультують з питань, що цікавлять.

Що таке гільзи для цигарок?

Гільзи для набивання сигарет являють собою фактично порожні сигарети з фільтром, призначені для наповнення тютюном або іншими сумішами для куріння. Вони дозволяють курцям самостійно вибирати компоненти для своїх сигарет, регулюючи такі параметри, як міцність, аромат та смак. За своїми зовнішніми характеристиками гільзи для тютюну не відрізняються від фабричних опонентів.

Переваги використання гільз перед самокрутками

Вибір між гільзами або класичними самокрутками залежить особисто від переваг курця, але якщо говорити про переваги, можна відзначити:

 • Економія. Гільза коштує дешевше, ніж купівля паперу та фільтру для самокруток окремо.

 • Зручність. Є можливість зручно та швидко виготовляти велику кількість сигарет. Особливо актуально, якщо багато курите.

 • Тотальний контроль. Гільзи для тютюну дозволяють особисто контролювати кількість тютюну, яку додаватимете до кожної сигарети, регулюючи силу і смак.

 • Зовнішній вигляд. Виглядає сигарета привабливіше і звичніше, якщо порівнювати з класичною самокруткою.

Деякі переваги побічно є і в самокрутках. Основна перевага – це економія часу.

Мінуси використання гільз

Хоча гільзи для самокруток мають ряд переваг, є й деякі недоліки:

 • Витрати обладнання. Зазвичай набивання відбувається за допомогою спеціальної машинки, що тягне за собою додаткові витрати.

 • Навички. Деяким складніше навчитися наповнювати тютюном гільзи, ніж вручну скручувати цигарку.

 • Обслуговування. Йдеться про машинки для наповнення гільз, які потребують регулярного очищення. Це виключає неприємний смак.

 • Якість гільз. Якщо вибрати низькоякісні гільзи, це може призвести до нерівномірного розподілу тютюну.

Важливо розуміти, що якщо купити гільзи для сигарет і машинку високої якості, тоді більшість недоліків можна буде нівелювати.

Як обрати гільзи для цигарок?

Якщо вас зацікавили гільзи для цигарок, купити які ви можете у нас у магазині, потрібно спочатку зробити вибір, враховуючи такі критерії:

 • Товщина матеріалу. Чим тонший матеріал, тим краще вони передають смак тютюну. Але є важливий нюанс – з ними значно складніше поводитися. Товстий папір значно спотворює смак навіть найдорожчого тютюну.

 • Розмір фільтра. Вподобана довжина фільтра більше залежить від переваг самого курця. Але важливо розуміти, що більшість машинок призначені на гільзи з фільтром 15 мм. Електричні модифікації здатні набити гільзу з довжиною фільтра.

 • Запах та аромат. Не тільки тютюн, але й гільзи можуть бути ароматизованими, що подарує новий досвід при курінні.

 • Ціна. Якщо ви вирішили купити тютюн та гільзи для цигарок, завжди орієнтуйтесь на вартість. Якісний продукт апріорі не може коштувати дешево.

Враховуючи ці критерії, ви зможете вибрати та купити гільзи для тютюну, які будуть відповідати вашим побажанням.

Як набивати цигарки?

Набивати гільзу сигарети можна вручну або під час використання машинки. У кожному випадку потрібно заздалегідь вибрати відповідні матеріали: придбати гільзи, тютюн, ароматизатори (необов'язково). При ручному наповненні потрібно рівномірно розподілити тютюн, крім недостатнього або надмірного наповнення.

Якщо тютюн із надто дрібною фракцією, тоді можна утрамбувати для створення щільнішої сигарети. Додатково рекомендується вивчити вказівки виробника.

Як використовувати машинку?

Використання машинки для набивання гільз може значно спростити процес, забезпечивши більш рівномірне заповнення сигарети. Процес складається з наступних етапів:

 1. підготуйте необхідні матеріали;
 2. відкрийте машину;
 3. вставте гільзу на спеціальному виступі;
 4. насипте тютюн у спеціальний відсік;
 5. Закрийте машинку і сформуйте сигарету.

Після цих 5 етапів у вас буде заповнена цигаркова гільза. Для новачків рекомендується купити гільзи для тютюну із щільним матеріалом, які прощають помилки.

Як вибрати тютюн?

Не менш важливо правильно вибрати тютюн. Для новачків рекомендується спочатку вибирати дрібно нарізаний тютюн – 0,5-0,8 мм. Це зводить до мінімуму можливість розриву паперу. Рівень вологості має бути на рівні 13%. В іншому випадку буде забито більше тютюну, ніж для цього потрібно, і самокрутка погано тягтиметься. А якщо набивання буде низьким, тоді він просто випадатиме, а гільза горітиме.

Як вибрати папір?

Важливо правильно вибрати матеріал, із яких виготовлені сигаретні гільзи. Купити в Україні можна заготовки з паперу, виготовленого з природних матеріалів: рисова солома, деревна целюлоза та льон. Якщо папір буде низької якості, буде висока ймовірність розриву або зіпсований смак при забиванні.

Важливо розуміти, що ви можете купити дешево гільзи високої якості – це недорогий витратний матеріал. При виборі матеріалу орієнтуйтеся на власні переваги. Вони відрізняються не тільки видом матеріалу, але й іншими параметрами: кольорова, ароматизована, прозора, виготовлена з тютюну і т.д.

Гільзи для цигарок у нашому асортименті

Папіросні гільзи, купити які ви можете у нашому інтернет-магазині, представлені в наступних модифікаціях:

 • Ароматизовані гільзи та гільзи з капсулою. Різновид заготівлі для сигарет, що відрізняються наявністю смаку. Це оптимальний вибір для тих, хто хоче випробувати нові відчуття під час куріння. Експериментуючи зі смаками ароматизатора та сортами тютюну, можна знайти ідеальний варіант індивідуально для себе.

 • Гільзи із фільтром. Є моделі з паперовим та вугільним фільтром. Його завдання полягає в тому, щоб не дати хімічним сполукам потрапляти до організму людини. Моделі з вугільним фільтром є більш ефективними щодо очищення від шкідливих речовин.

 • Гільзи слім. Виготовляючи подібні гільзи, використовується щільний папір високої якості. Має тонкий формат і забезпечує легку тягу.

 • Гільзи у великих обсягах. Це кожен з перерахованих вище різновидів, але поставляється великими упаковками – 500, 1000 і більше штук. Також є можливість купівлі оптом на замовлення. Вартість оптових упаковок дешевша, ніж купівля невеликих партій.

Це свідчить, що гільзи для цигарок, які ви знайдете у нас в асортименті, задовольнять запити найбільш досвідчених покупців.

Гільзи для тютюну від інтернет-магазину Ded Tabak

Якщо ви хочете замовити сигаретні гільзи з доставкою, машинку для набивання тютюну або знаходитесь у пошуках свого унікального сорту, тоді ви звернулися за правильною адресою. У нас в каталозі ви знайдете широкий асортимент матеріалів для створення самокруток, вам потрібно лише вибрати відповідну позицію та оформити покупку, або зателефонувати до нас.

Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками – жодних сумнівних партнерів, тому впевнені у якості своєї продукції. Наші фахівці завжди допоможуть вибрати відповідне рішення індивідуально для вас, а також нададуть консультацію з питань, що цікавлять.

Купити цигаркові гільзи з доставкою у Київ, Тернопіль, Харків, Львів, Одесу, Запоріжжя, Івано-Франківськ та інші області України ще ніколи не було так просто та вигідно.